social media branża produkcyjna

Panie, po co mi ten fejsbuk, czyli social media w nietypowej branży

  • by

Prowadzisz hutę szkła, fabrykę granulatów czy laboratorium medyczne i uważasz, że social media są Ci niepotrzebne? Nic bardziej mylnego! W dzisiejszym artykule pomówimy o Facebooku, Instagramie czy Twitterze w nietypowych branżach. W 2019 roku niemal każda kawiarnia, salon fryzjerski czy marka konsumencka posiada profile w mediach społecznościowych. To idealne narzędzie do poinformowania Klientów o nowych produktach czy usługach, często w nietypowy, angażujący sposób. To również doskonałe narzędzie do interakcji pomiędzy… Czytaj więcej »Panie, po co mi ten fejsbuk, czyli social media w nietypowej branży

Skąd to znamy, czyli formy reklamy w II RP

  • by

Przedsiębiorcy działający w 20-leciu międzywojennym nie mieli do dyspozycji social mediów czy telewizji, ale perfekcyjnie wykorzystywali inne formy reklamy. Z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości zabierzemy Was w krótką podróż do czasów, gdzie równie zaciekle jak dziś walczono o uwagę Klientów. Sponsor na stadionie Wydaje się Wam, że logo sponsora drużyny na klubowych koszulkach lub bandach wokół stadionu to pomysł z lat 70.? Nic bardziej mylnego. Towarzystwo Radiotechniczne „ELEKTRIT” było… Czytaj więcej »Skąd to znamy, czyli formy reklamy w II RP

Ambient marketing Agencja #wow

Ambient marketing – kiedy łamiemy prawo?

  • by

– Narusza to ich prywatność i godność – podkreśla Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, który odniósł się do zainstalowanych w bankach i w sopockim magistracie sensorów uśmiechu. Urządzenia wpisujące się w szeroko rozumiany ambient marketing, w swoim założeniu mają motywować do milszej atmosfery, a każdy uśmiech nagradzany jest specjalnymi punktami. Dlaczego więc większa życzliwość to łamanie Kodeksu Pracy?  Życzliwość nie, ale monitoring owszem. Jak podkreślił w swoim komunikacie Adam Bodnar,… Czytaj więcej »Ambient marketing – kiedy łamiemy prawo?

organizacja targów i stoisk targowych agencja WOW

Organizacja targów – o czym należy pamiętać?

  • by

Według raportu “Targi w Polsce w 2018 roku” przygotowanego przez PIPT, wszystkie imprezy targowe w naszym kraju odwiedziło 1 621 052 osób. Największa ilość wydarzeń organizowana jest w Poznaniu i Kielcach, a zdecydowanie najpopularniejszymi branżami okazały się turystyka, hobby i rozrywka. W raporcie brakuje danych na temat efektów, jakie przyniosły targi dla poszczególnych przedsiębiorstw. Zastanówmy się, jak najlepiej wykorzystać takie wydarzenia. Cel i organizacja targów Po pierwsze wiele firm nie… Czytaj więcej »Organizacja targów – o czym należy pamiętać?

prime time w social media

Czy prime-time w sieci istnieje?

  • by

Prime time – termin określający porę, w której dana stacja osiąga zazwyczaj najwyższą oglądalność poprzez nadawanie programów, w których ich autorzy pokładają największe nadzieje. Ujmując rzecz nieco prościej – czas, w którym rodzina Mostowiaków je obiad, a na innym kanale Hubert Urbański pyta, czy gramy o milion. A jak kwestia prime time wygląda w Internecie? „Po 20:00 nic, bo średnio się klika” Zdjęcia z dopiskiem #instamatka publikujemy rano. To właśnie… Czytaj więcej »Czy prime-time w sieci istnieje?